Úvodní slovo

Firma Radek Vitouch podniká jako fyzická osoba na základě živnostenského listu vydaného dne 10.10.2003. Předmětem podnikání je truhlářství. Zaměřuji se především na zakázkovou výrobu nábytku a zařízení.
Zakázkové truhlářství nabízí především zakázkovou výrobu nábytku jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně a šatny, obývací stěny, koupelnový nábytek, nábytek do dětského pokoje, ložnice, předsíňové sestavy, kanceláře, jednací stoly, domácí pracovny,  atd.

Vytvoříme pro Vás grafický návrh jakéhokoliv Vašeho vysněného interiéru, nebo i jen jeho částí na základě Vašich požadavků a představ, které nám poskytnete. V případě, že ještě nemáte představu, jak by měl váš interiér vypadat, ochotně Vám poradíme a pomůžeme s jeho vizualizací.
Nejsme a ani nechceme být konkurencí mnoha velkých firem a prodejců nabízejících neoriginální výrobky, které pocházejí z typizované a sériové výroby, z levného dovozu, kdy cena odpovídá kvalitě.
Prostřednictvím našeho truhlářství bychom Vám chtěli nabídnout své dlouholeté odborné zkušenosti, profesionální kvalitu, seriózní jednání, záruku i servis na námi dodané výrobky.
Nemáme zájem prodat co největší počet nekvalitních výrobků, ale chceme Vám vytvořit bydlení, které bude originální a bude mít jedinečný styl a design.

[robo-gallery id=46]